delivery icon Doprava zdarma po celom Slovensku pri odbere jedného kartóna ( 6 fľiaš ).

Sauvignon 2020

8,00 

Sauvignon 2020 je víno, ktoré je vysoko cenené milovníkmi vína na celom svete. Toto víno sa môže pochváliť pozoruhodnou eleganciou, ktorú sprevádza zvodná vôňa broskýň, ktorá určite podráždi vaše zmysly. Chuť tohto vína je nádherným spojením vyzretého grapefruitu a kivi, ktoré zanecháva na jazyku dlhotrvajúcu chuť.

Tento konkrétny ročník Sauvignonu bol vyrobený s maximálnou starostlivosťou, čo zaručuje, že každý dúšok je zážitkom sám o sebe. Jeho jemná štruktúra a vyvážená kyslosť z neho robia dokonalý doplnok k rôznym pokrmom. Výnimočne dobre sa kombinuje napríklad s lososom alebo teľacím steakom, čím sa zvýrazní výnimočná chuť a vôňa vína.

Sauvignon 2020 je ideálnou voľbou pre tých, ktorí oceňujú víno prvotriednej kvality, ktoré bolo dokonale spracované. Jeho jemná a zároveň výrazná chuť a aróma určite zanechá vo vašich chuťových pohárikoch trvalý dojem. Či už ide o špeciálnu príležitosť alebo bežný večer, Sauvignon 2020 je ideálnou voľbou pre každého, kto si chce dopriať luxusný zážitok z vína.

Ďalšie informácie

Cukornatosť

Ročník

Alkohol

Cukornatosť hrozna

Zvyškový cukor

Obsah kyselín

Objem

Pôvod hrozna – oblasť

Ocenenia

, ,