delivery icon

Doprava ZDARMA po celom Slovensku pri odbere jedného kartóna (6 fľiaš) a po celom Česku pri odbere dvoch kartónov (12 fliaš).

delivery icon

Cabernet Sauvignon 2022

9,00 

Cabernet Sauvignon je krásne extraktívne víno, ktoré sa môže pochváliť bohatou tanínovou štruktúrou a lákavou vôňou fialiek a čiernych ríbezlí. Prenikavá chuť vína mu dodáva ďalšiu vrstvu hĺbky, vďaka čomu je ideálnou voľbou pre milovníkov vína, ktorí ocenia komplexné a plné červené víno.

Tento ročník určite zaujme svojím bohatým, plným chuťovým profilom, ktorý je dokonale vyvážený so štruktúrou trieslovín. Víno má krásnu tmavú farbu, ktorá svedčí o jeho intenzite, a ponúka zamatovú textúru, ktorá určite poteší zmysly.

Cabernet Sauvignon je skutočným gurmánskym potešením, ktoré sa skvele kombinuje s pečenou kačicou alebo inými slanými jedlami. Jeho výrazné chute a vône dopĺňa dlhotrvajúci záver, ktorý je uspokojivý a zároveň komplexný.

Či už ste skúsený milovník vína, alebo práve začínate objavovať svet vína, Cabernet Sauvignon vás určite zaujme. Jeho výrazná, intenzívna chuť a krásna aróma z neho robia vynikajúcu voľbu na každú príležitosť. Prečo si teda nedopriať pohár ešte dnes a nezažiť hĺbku a komplexnosť tohto výnimočného ročníka?

Ďalšie informácie

Cukornatosť

Ročník

Alkohol

Cukornatosť hrozna

Zvyškový cukor

Obsah kyselín

Objem

Pôvod hrozna – oblasť

Ocenenia

, , ,